Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Update
vi: Cập nhật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Order
vi: Thứ tự

en: Credit card details
vi: Các chi tiết thẻ tín dụng

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
vi: Nếu số dư nhỏ hơn hoặc bằng $0.00.
