Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Update
am: አዘምን
