Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Update
es: Actualizar

en: Not found
es: No encontrado

en: Order
es: Pedido

en: Credit card details
es: Detalles de la tarjeta de crédito

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Credit card charged: !amount
es: Tarjeta de crédito cargada: !amount

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
es: Si el balance es menor o igual a cero.

en: If the order status is not already Payment Received.
es: Si el estado del pedido aún no es el de pago recibido.

en: Credit card payment declined: @message
es: Pago con tarjeta de crédito rehusado: @message

en: ACCEPTED
es: ACEPTADO

en: REJECTED
es: RECHAZADO

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
es: Los detalles de pago para esa cuota periódica se han actualizado.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
es: Hubo un error mientras se actualizaban sus detalles de pago. por favor, vuelva a intentarlo y contacte con nosotros si no puede realizar la actualización.
