Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Update
eu: Eguneratu

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Order
eu: Ordena
