Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Update
ka: განახლება

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
