Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Update
mr: अपडेट

en: Not found
mr: सापडले नाही
