Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Update
ro: Actualizare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Order
ro: Comandă

en: Credit card declined: !amount
ro: Card de credit refuzat: !amount

en: Credit card charged: !amount
ro: Suma debitată de pe card: !amount
