Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Update
ur: تجدید
