Extra Fields Checkout Pane (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Delete field
jv: Mbusak field

en: Add new field: you need to provide a label.
jv: Tambah field anyar: Sampéyan kudu ngiséni judhul.

en: Add new field: you need to provide a field name.
jv: Tambah field anyar: Sampéyan kudu ngiséni jeneng field.
