Extra Fields Checkout Pane (6.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
