Extra Fields Checkout Pane (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش
