Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: edit
cy: golygu

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cy: Os yw'r dull-PHP wedi ei ddewis, rhowch gôd PHP sydd rhwng %php. Rhowch sylw bod cyflawni côd-PHP anghywir yn gallu torri eich safle Drupal.

en: Please select
cy: Dewiswch
