Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Required
da: Obligatorisk

en: edit
da: redigér

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Field name
da: Feltnavn

en: Field type
da: Felttype

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Invoice
da: Faktura

en: Constant
da: Konstant

en: Select list
da: Valgliste

en: Select one...
da: Vælg én...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
da: Hvis PHP-tilstanden er valgt, kan du indtaste PHP-kode mellem %php. Bemærk at ugyldig PHP-kode kan få dit Drupal-site til at holde op med at virke.

en: Extra information
da: Ekstra information

en: Please select
da: Vælg venligst

en: Address fields
da: Adressefelter

en: List position
da: Angiv position

en: @field is enabled.
da: @field er aktiveret.

en: @field is disabled.
da: @field er deaktiveret.

en: Ubercart Addresses
da: Ubercart Adresser

en: Checked
da: Markeret
