Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.
