Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.
