Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
