Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: n/a
kk: жоқ

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.
