Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: n/a
ku: نییە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە
