Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: n/a
lt: n/d

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Constant
lt: Konstanta

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Select one...
lt: Pasirinkite vieną...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Address fields
lt: Adreso laukeliai

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: @field is enabled.
lt: @field įjugta.

en: @field is disabled.
lt: @field įjugta.

en: Checked
lt: Pasirinkta
