Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार
