Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम
