Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (135 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: edit
nl: bewerken

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Invoice
nl: Factuur

en: Constant
nl: Constante

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Select one...
nl: Maak een keuze...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Extra information
nl: Extra informatie

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Address fields
nl: Adresveldinstellingen

en: List position
nl: Lijstpositie

en: Ubercart order
nl: Ubercartbestelling

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: @field is enabled.
nl: @field is ingeschakeld.

en: @field is disabled.
nl: @field is uitgeschakeld.

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Field saved
nl: Veld opgeslagen

en: Label shown to customers in checkout pages.
nl: Het label dat wordt getoond aan klanten op afrekenpagina's.

en: Field required
nl: Verplicht veld

en: Delete an address field.
nl: Verwijder een adresveld.

en: Modify field
nl: Veld bewerken

en: Checkout pane for Ubercart with custom extra address fields.
nl: Afrekenvenster voor Ubercart met extra adresvelden.

en: Checkout page
nl: Afrekenpagina

en: Are you sure you want to remove the field %name?
nl: Weet u zeker dat u het veld %name wilt verwijderen?

en: Field %name deleted.
nl: Veld %name verwijderd.

en: Pane type
nl: Venstertype

en: No custom order fields have been added yet.
nl: Er zijn nog geen extra bestelvelden toegevoegd.

en: Add a custom order field
nl: Voeg een extra bestelveld toe

en: This modules allows an administrator to define additional (billing and shipping) address fields (i.e. VAT) as well as custom order fields in Ubercart e-commerce suite. These fields will be available during checkout process and in order handling pages.
nl: Met deze module kan een beheerder zowel extra adresvelden toevoegen voor het aflever- en factuuradres (bijv. BTW-nummer) als extra bestelvelden voor een Ubercart webwinkel. Deze velden zullen beschikbaar zijn tijdens het afrekenproces en in bestelafhandelingspagina's.

en: Adding fields for checkout
nl: Velden voor afrekenen toevoegen

en: Extra address fields for the delivery and billing checkout panes can be added at the <a href="@address-fields-page-url">@address-fields-page-title</a> page.
nl: Extra adresvelden voor het aflever- en factuuradres kunnen worden toegevoegd op de <a href="@address-fields-page-url">@address-fields-page-title</a>-pagina.

en: Custom order fields for the extra information checkout pane can be added at the <a href="@custom-fields-page-url">@custom-fields-page-title</a> page.
nl: Extra bestelvelden voor het 'extra informatie'-venster kunnen worden toegevoegd op de <a href="@custom-fields-page-url">@custom-fields-page-title</a>-pagina.

en: Custom order fields
nl: Extra bestelvelden

en: About the field types
nl: Over de veldtypes

en: This field type adds a simple text field to the form. This field can be pre-filled with a default value.
nl: Dit veldtype voegt een simpel tekstveld toe aan het formulier. Dit veld kan vooraf worden ingevuld met een standaardwaarde.

en: This field type adds a selection field to the form (users can select a value from a dropdown menu). In the value section you can define the available options in the format "safe_key|readable part". The <em>safe_key</em> part is the part that will be saved in the database. The <em>readable</em> part is what will be presented to the user. IMPORTANT NOTE: if you want to make this field required, make sure that the first option of the list has an <em>empty</em> safe key. You can insert an empty safe key by typing a space. Example: !example
nl: Dit veldtype voegt een selectieveld toe aan het formulier (gebruikers kunnen een waarde kiezen uit een dropdown-menu). Bij het onderdeel "Waarde" kunt u de beschikbare opties opgeven in het formaat "veilige_sleutel|leesbaar gedeelte". De <em>veilige_sleutel</em> is het deel dat zal worden opgeslagen in de database. Het <em>leesbare</em> deel zal worden gepresenteerd aan de gebruiker. BELANGRIJK: als u dit veld verplicht wilt stellen, zorg er dan voor dat de eerste optie in de lijst een <em>lege</em> sleutel heeft. U kunt een lege sleutel invullen door een spatie te typen. Voorbeeld: !example

en: This field type adds a checkbox to the form. Note: setting this field to required has no effect, because of a core bug in Drupal. The module <a href="@checkbox-validate-url">@checkbox-validate-title</a> corrects this bug.
nl: Dit veldtype voegt een checkbox toe aan het formulier. Merk op dat het verplicht stellen van dit veld geen effect heeft, vanwege een fout in Drupal. De module <a href="@checkbox-validate-url">@checkbox-validate-title</a> corrigeert deze fout.

en: This field type adds a value to the form which can not be changed by the customer. It is just displayed as plain text. However, admins who can change the Ubercart order are able to adjust the value of this field, because then it's displayed as a text field. Example: !example
nl: Dit veldtype voegt een waarde aan het formulier toe dat niet door de klant kan worden gewijzigd. Het wordt gewoon weergegeven als platte tekst. Beheerders die de Ubercart-bestelling kunnen wijzigen, kunnen de waarde van dit veld aanpassen omdat het dan wordt weergegeven als een tekstveld. Voorbeeld: !example

en: PHP string
nl: PHP-string

en: This field type is similar to the constant field type. The difference is that the shown value can be defined with PHP code, which means you could get this value from everywhere. In the value section you should return a string, for example: !example
nl: Dit veldtype is vergelijkbaar met het veldtype 'Constante'. Het verschil is dat de getoonde waarde kan worden bepaald met PHP-code, wat betekent dat u deze waarde overal vandaan kan halen. Bij het onderdeel 'Waarde' zult u een string moet teruggeven, bijvoorbeeld: !example

en: PHP select list
nl: PHP-selectielijst

en: This field type is similar to the select list field type. The difference is that you can build the option list with PHP. Be sure to return an array with 'key' => 'value'. IMPORTANT NOTE: if you want to make this field required, make sure that the first option has an <em>empty</em> key. This may be a space, but it can also be an empty string. Example: !example
nl: Dit veldtype is vergelijkbaar met het veldtype 'Selectielijst'. Het verschil is dat de optielijst kan worden gebouwd met PHP. Zorg er voor dat er een array met 'sleutel' => 'waarde' wordt teruggegeven. BELANGRIJK: als u dit veld verplicht wilt stellen, zorg er dan voor dat de eerste optie een <em>lege</em> sleutel heeft. Dit mag een spatie zijn, maar het kan ook een lege string zijn. Voorbeeld: !example

en: For more help, visit the <a href="@help-page">Extra Fields Pane help page</a>.
nl: Als u meer hulp nodig heeft, ga dan naar de <a href="@help-page">Extra Fields Pane helppagina</a>.

en: Extra order information
nl: Extra bestelinformatie

en: Extra delivery
nl: Overige aflevergegevens

en: Extra billing
nl: Overige betalingsgegevens

en: !pane_title: !label, formatted
nl: !pane_title: !label, geformatteerd

en: !pane_title: !label, raw
nl: !pane_title: !label, rauw

en: Uncheck to hide the field on the checkout page. The field will still be added to the order, and will appear in the order confirmation as well. This setting only applies when the field type is %php or %constant.
nl: Vink uit om het veld op de afrekenpagina te verbergen. Het veld zal nog steeds aan de bestelling worden toegevoegd en het zal ook in de bestelbevestiging verschijnen. Deze instelling is alleen van toepassing wanneer het veldtype %php of %constant is.

en: Order review page
nl: Bestellingcontrolepagina

en: The page where the order is reviewed by a customer before the order is submitted.
nl: De pagina waarbij de klant zijn bestelling kan controleren voordat zijn bestelling geplaatst wordt.

en: Order view page
nl: Bestellingpagina

en: The page where the details of the order can be viewed after the order is submitted.
nl: De pagina waar de details van de bestelling kunnen worden bekeken nadat de bestelling is geplaatst.

en: Ubercart Extra Fields
nl: Extra velden in Ubercart

en: %num field strings updated
nl: Teksten voor %num velden bijgewerkt

en: Add an address field
nl: Voeg een adresveld toe

en: Add extra address fields.
nl: Voeg extra adresvelden toe.

en: Delete address field
nl: Adresveld verwijderen

en: Modify address field
nl: Adresveld bewerken

en: Edit an address field.
nl: Bewerk een adresveld.

en: Create and edit custom order fields.
nl: Bewerk extra bestelvelden en voeg nieuwe toe.

en: Add custom order field
nl: Voeg een extra bestelveld toe.

en: Add custom order fields.
nl: Voeg extra bestelvelden toe.

en: Delete custom order field
nl: Verwijder een extra bestelveld

en: Delete a custom field.
nl: Verwijder een extra bestelveld.

en: Edit custom order field.
nl: Extra bestelveld bewerken.

en: Stored values belonging to orders or addresses.
nl: Opgeslagen waarden die bij bestellingen of adressen horen.

en: Order id or address id
nl: Bestelling-ID of Adres-ID

en: Type of element: order or address
nl: Het type element: bestelling of adres

en: ID of the field used in the uc_extra_fields table
nl: ID van het veld dat wordt gebruikt in de uc_extra_fields-tabel

en: The value filled in by the user
nl: De waarde die door de gebruiker werd ingevuld

en: Custom order fields are stored in this table.
nl: Extra bestelvelden worden in deze tabel opgeslagen.

en: The defined pane type for this field to appear in. If you want more panes, one of the things you will have to do is add another pane type inside uc_extra_fields_pane.module.
nl: Het venster waarin dit veld verschijnt. Als u meer vensters wilt, dan zult o.a. een nieuw venstertype moeten toevoegen binnen de 'Extra Fields Pane'-module.

en: The list position of this field on the pane selected for this field.
nl: De positie in de lijst in het venster waar het veld voorkomt.

en: The type of input to the field_value database field.
nl: Het invoertype van het 'value'-databaseveld.

en: A blob that can be used to store anything from php code, to constant values, to select values
nl: Een blob dat kan worden gebruikt om van alles in op te slaan, zoals PHP-code, constanten en selectiewaarden.

en: ID of field used in uc_extra_fields table
nl: ID van veld dat wordt gebruikt in de uc_extra_fields-tabel

en: When checked, this value will be shown on my custom created invoice.
nl: Indien u dit aanvinkt, zal deze waarde worden getoond op mijn zelfgemaakte factuur.

en: Select the panes the field must get into
nl: Selecteer de vensters waar het veld in moet komen

en: Delivery pane
nl: Afleveradresvenster

en: Billing pane
nl: Betalingsvenster

en: A constant value
nl: Een constante waarde

en: A string
nl: Een tekenreeks

en: Modify field: %name
nl: Bewerk veld: %name

en: Database field name. It must contain only lower chars a-z, digits 0-9 and _. Max allowed length is !number characters. This is inclusive the prefix %prefix.
nl: Databaseveldnaam. Het mag alleen kleine letters zonder accenten (a-z), getallen (0-9) en onderstrepingstekens (_) bevatten. De maximum toegestane lengte is !number tekens. Dit is inclusief het voorvoegsel %prefix.

en: Insert a description to tell customers how to fill this field. ONLY applies for select/textbox options
nl: Voer een omschrijving in om klanten te vertellen hoe dit veld moet worden ingevuld. Geldt ALLEEN voor selectie- en tekstvelden.

en: The listing position to display the order data on checkout/order panes.
nl: De positie in de lijst om de bestelgegevens weer te geven in afreken- en bestellingvensters.

en: Select which pane you would like the form value to be hooked into.
nl: Selecteer het venster waarvan u wilt dat het veld daarin verschijnt.

en: Extra Information pane
nl: Extra informatie-venster

en: Let the user input the data in a textbox. If you want a default value, put it in "value" field below.
nl: Laat de gebruiker gegevens in een tekstveld invoeren. Als u dit veld wilt vullen met een standaardwaarde, voer dit dan in bij het 'Waarde'-veld hieronder.

en: Let the user select from a list of options (enter one <strong>safe_key|Some readable option</strong> per line).
nl: Laat de gebruiker kiezen uit een lijst met opties (voer één <strong>veilige_waarde|Een leesbare optie</strong> per regel in).

en: Let the user select from a checkbox.
nl: Laat de gebruiker een checkbox aanvinken.

en: Show a admin defined constant value, insert the value in the "value" section.
nl: Toon een door de beheerder bepaalde constante waarde, voer de waarde in bij 'Waarde'.

en: Set the value to the php code that returns a <code>STRING</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Stel de waarde in op PHP-code dat een <code>STRING</code> teruggeeft (PHP-modus, alleen voor ervaren gebruikers).

en: Let the user select from a list of options from php code returning a <code>ARRAY</code> of key => value pairs. ie- <code>return array('element1' => 'somevalue1','element2' => 'somevalue2')</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Laat de gebruiker kiezen uit een lijst met opties gebouwd met PHP-code die een <code>ARRAY</code> teruggeeft van sleutel => waardengroep. Bijv. <code>return array('element1' => 'waarde1','element2' => 'waarde2')</code> (PHP-modus, alleen voor ervaren gebruikers).

en: Check this item if the field is mandatory.
nl: Vink aan indien het veld verplicht moet worden ingevuld.

en: Choose on which pages you want to display the field.
nl: Kies op welke pagina's u dit veld wilt weergeven.

en: Custom order field: you need to provide a label.
nl: Extra bestelveld: er moet een label ingevoerd worden.

en: Custom order field: you need to provide a field name.
nl: Extra bestelveld: de veldnaam is verplicht.

en: Custom order field: you need to provide a weight value for this extra field.
nl: Extra bestelveld: geef voor dit veld een gewicht op.

en: Custom order field: you need to provide a pane-type for this extra field.
nl: Extra bestelveld: kies een venstertype voor dit veld.

en: Custom order field: you need to provide a way of processing the value for this field as either textbox, select, constant, or php.
nl: Extra bestelveld: geef voor dit veld een manier op waarop de waarde verwerkt moet worden. Dit kan een tekstveld, een selectielijst, een constante of PHP-code zijn.

en: Custom order field: you need to provide a value for this way of calculating the field value.
nl: Extra bestelveld: geef een waarde op voor het berekenen van de veldwaarde.

en: Custom order field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Extra bestelveld: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen kleine letters bevatten zonder accenten, cijfers en onderstrepingstekens (_).

en: Custom order field: the field name %field_name is too long. The name is limited to !number characters, including the 'ucxf_' prefix.
nl: Extra bestelveld: de veldnaam %field_name is te lang. De naam mag maximaal !number tekens lang zijn, met het voorvoegsel 'ucxf_' meegerekend.

en: Custom order field: the field name %field_name already exists.
nl: Extra bestelveld: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: The PHP code is not entered between %php.
nl: De PHP-code is niet ingevoerd tussen %php.

en: In this example the key of the first item is just a single space.
nl: In dit voorbeeld is de sleutel van het eerste onderdeel één enkele spatie.

en: In this example the key of the first item is an empty string.
nl: In dit voorbeeld is de sleutel van het eerste onderdeel een lege string.

en: The select field %field is marked as required, but there is no "empty" option in the list. Enter an empty option in the value section as in this example: !example
nl: Het selectieveld %field is een verplicht veld, maar er is geen 'lege' optie in de lijst. Voer een lege optie in bij 'Waarde' zoals in dit voorbeeld: !example

en: Provided type in uc_extra_fields_pane_uc_checkout_pane_address() should be either 'delivery' or 'billing'.
nl: Het aangeboden type in uc_extra_fields_pane_uc_checkout_pane_address() zou óf 'delivery' óf 'billing' moeten zijn.

en: Additional order information
nl: Aanvullende bestelinformatie

en: Deleted option: @option
nl: Optie verwijderd: @option

en: Extra Fields Pane !fieldtype
nl: Extra Velden-venster !fieldtype

en: Checked
nl: Aangevinkt
