Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: n/a
pl: n.d.

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Select one...
pl: Wybierz jedno...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Please select
pl: Wybierz

en: Address fields
pl: Pola adresu

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: @field is enabled.
pl: @field jest włączony.

en: @field is disabled.
pl: @field jest wyłączony.

en: Checked
pl: Sprawdzone
