Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: edit
ta: மாற்று

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Constant
ta: மாறிலி

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
