Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: n/a
be: [няма]

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.
