Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়
