Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja

en: Select list
bs: Select lista

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bs: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod izmedju %php. Nepravilan kod može napraviti "probleme" sa vašom stranicom pa stoga budite oprezni.
