Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Select list
hr: Lista odabira

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: Please select
hr: Molimo odaberite
