Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: n/a
sk: nie je

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Select one...
sk: Vyberte jednu...

en: Address Book
sk: Adresár

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Address fields
sk: Políčka adresy

en: List position
sk: Pozícia v zozname

en: Ubercart Addresses
sk: Ubercart adresy
