Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: n/a
sr: нема

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља
