Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: n/a
az: yox

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Select list
az: Siyahı seçin
