Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: n/a
et: puudub

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Constant
et: Konstant

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Select one...
et: Vali üks...

en: Address Book
et: Salvestatud aadressid

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Please select
et: Palun vali

en: Address fields
et: Aadressi väljad

en: List position
et: Asukoht loendis

en: @field is enabled.
et: @field on lubatud.

en: @field is disabled.
et: @field on välja lülitatud.

en: Add an address field
et: Lisa aadressi väli

en: Extra info:
et: Lisainfo:

en: Checked
et: Kontrollitud
