Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: n/a
he: -ללא-

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Address Book
he: ספר כתובות

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
he: אם נבחר  PHP-mode , הכנס קוד PHP בין %php. שים לב שביצוע של קוד שגוי יכול להרוס את האתר.

en: Please select
he: נא לבחור

en: List position
he: מיקום ברשימה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Checked
he: נבדק
