Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл
