Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى
