Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Action
pt: Ação

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Weight
pt: Peso

en: Required
pt: Obrigatório

en: edit
pt: editar

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: n/a
pt: não disponível

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Field type
pt: Tipo do campo

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Select list
pt: Lista de seleção
