Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke
