Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.
