Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: delete
de: Löschen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Select one...
de: Auswählen...

en: @field is enabled.
de: @field ist aktiviert.

en: @field is disabled.
de: @fiels ist deaktiviert.
