Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: edit
gl: editar

en: Select one...
gl: Seleccionar un...

en: @field is enabled.
gl: @field está activo.

en: @field is disabled.
gl: @field está desactivado.
