Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: delete
hu: törlés

en: edit
hu: szerkesztés

en: Select one...
hu: Választás…

en: @field is enabled.
hu: @field engedélyezve van

en: @field is disabled.
hu: @field tiltva van
