Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: delete
sv: radera

en: edit
sv: redigera

en: Select one...
sv: Välj en...

en: @field is enabled.
sv: @field är aktiverat.

en: @field is disabled.
sv: @field är inaktiverat.
