Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: edit
ar: تحرير

en: Field
ar: حقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ar: أدخل الكود بين %php إذا اخترت نمط بي.إتش.بي. لاحظ أن تنفيذ كود بي.إتش.بي غير صحيح سيؤدي إلى تعطل موقعك المبني على دروبال.
