Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: n/a
el: δ/υ

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Select one...
el: Επιλέξτε ένα...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: @field is enabled.
el: Το πεδίο @field ενεργοποιήθηκε.

en: @field is disabled.
el: Το πεδίο @field απενεργοποιήθηκε.

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
