Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: edit
is: breyta

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: n/a
is: á ekki við

en: Select one...
is: Veldu eitt...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
is: Ef PHP-sýn er valin, setjið þá PHP kóða milli %php. Athugið að ef settur er inn rangur PHP-kóði getur hann valdið því að Drupal vefurinn hættir að virka.

en: Please select
is: Veljið
