Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: n/a
lv: n/p

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Select one...
lv: Izvēlieties vienu...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Extra information
lv: Papildus informācija

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Address fields
lv: Adreses lauki

en: List position
lv: Vieta sarakstā
