Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: edit
ro: modifică

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Select list
ro: Listă selecție

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ro: Dacă a fost ales modul PHP, introdu cod PHP intre %php. Reţine că executarea de cod PHP incorect poate duce la năruirea întregului sit Drupal.

en: List position
ro: Poziţie în listă

en: Checked
ro: Bifat
