Extra Fields Checkout Pane (6.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (140 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: edit
uk: редагувати

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: n/a
uk: н/д

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Constant
uk: Стала

en: Select list
uk: Список вибору

en: Select one...
uk: Вибір одного...

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Checkbox Validate
uk: Встановлення прапорця

en: Extra information
uk: Додаткова інформація

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Address fields
uk: Поля адрес

en: List position
uk: Позиція в списку

en: Ubercart order
uk: Замовлення Ubercart

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: @field is enabled.
uk: @field увімкнено.

en: @field is disabled.
uk: @field вимкнено.

en: Option 1
uk: Варіант 1

en: Option 2
uk: Варіант 2

en: Ubercart Addresses
uk: Адреси Ubercart

en: Field saved
uk: Поле записане

en: Label shown to customers in checkout pages.
uk: Мітка, показана покупцям на сторінці розрахунку.

en: Field required
uk: Це поле обов'язкове.

en: Delete an address field.
uk: Видалення поля адреси.

en: Modify field
uk: Зміна поля.

en: Extra Fields Pane
uk: Панель додаткових полів

en: Checkout pane for Ubercart with custom extra address fields.
uk: Панель розрахунку для Ubercart із довільними додатковими полями адреси.

en: Checkout page
uk: Сторінка оформлення замовлення

en: Are you sure you want to remove the field %name?
uk: Чи ви дійсно хочете видалити поле %name?

en: Field %name deleted.
uk: Поле %name видалено.

en: Pane type
uk: Тип панелі

en: No custom order fields have been added yet.
uk: Поки що не було додано жодного довільного поля замовлення.

en: Add a custom order field
uk: Додати довільне поле замовлення

en: This modules allows an administrator to define additional (billing and shipping) address fields (i.e. VAT) as well as custom order fields in Ubercart e-commerce suite. These fields will be available during checkout process and in order handling pages.
uk: Цей модуль дозволяє адміністратору визначити додаткові (для оплати та доставки) поля адреси (тобто VAT) а також довільні поля замовлення для Ubercart.  Ці поля будуть доступні при формуванні замовлення та на сторінках обробки замовлення.

en: Adding fields for checkout
uk: Додати поля для розрахунку замовлення

en: Extra address fields for the delivery and billing checkout panes can be added at the <a href="@address-fields-page-url">@address-fields-page-title</a> page.
uk: Додаткові поля для панелей розрахунку доставки та оплати можуть бути додані на сторінці <a href="@address-fields-page-url">@address-fields-page-title</a>

en: Custom order fields for the extra information checkout pane can be added at the <a href="@custom-fields-page-url">@custom-fields-page-title</a> page.
uk: Довільні поля замовлення для додаткової інформації панелі розрахунку можуть бути додані на сторінці <a href="@custom-fields-page-url">@custom-fields-page-title</a>.

en: Custom order fields
uk: Довільні поля замовлення

en: About the field types
uk: Про типи полів

en: This field type adds a simple text field to the form. This field can be pre-filled with a default value.
uk: Цей тип поля додає просте текстове поле на форму. Це поле може бути попередьно заповнене значеннями по-умовчанню.

en: This field type adds a selection field to the form (users can select a value from a dropdown menu). In the value section you can define the available options in the format "safe_key|readable part". The <em>safe_key</em> part is the part that will be saved in the database. The <em>readable</em> part is what will be presented to the user. IMPORTANT NOTE: if you want to make this field required, make sure that the first option of the list has an <em>empty</em> safe key. You can insert an empty safe key by typing a space. Example: !example
uk: Цей тип поля додає вибране поле на форму (користувач може вибрати значення з спадного меню). У розділі значень ви можете визначити можливі варіанти вибору у форматі "safe_key|readable part".  Частина <em>safe_key</em> буде записана в базу даних. Частина <em>readable</em> буде показана користувачеві. ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: якщо ви хочете зробити це поле обов'язковим, упевніться, що перший пункт у переліку має ключ безпеки <em>empty</em>. Ви можете вставити порожній ключ безпеки, натиснувши пробіл. Приклад: !example

en: This field type adds a checkbox to the form. Note: setting this field to required has no effect, because of a core bug in Drupal. The module <a href="@checkbox-validate-url">@checkbox-validate-title</a> corrects this bug.
uk: Цей тип поля додає прапорець на форму. Примітка: встановлення цього поля як обов'язкового не дає результату внаслідок помилки в ядрі Drupal. Модуль <a href="@checkbox-validate-url">@checkbox-validate-title</a> виправляє цю помилку.

en: This field type adds a value to the form which can not be changed by the customer. It is just displayed as plain text. However, admins who can change the Ubercart order are able to adjust the value of this field, because then it's displayed as a text field. Example: !example
uk: Цей тип поля додає у форму значення, що не може бути змінене покупцем. Воно показане як звичайний текст. Звичайно, адміністратор, який може змінювати замовлення Ubercart може скоригувати значення цього поля, і тоді воно буде показане як текстове поле. Приклад: !example

en: PHP string
uk: Рядок PHP

en: This field type is similar to the constant field type. The difference is that the shown value can be defined with PHP code, which means you could get this value from everywhere. In the value section you should return a string, for example: !example
uk: Цей тип поля подібний до поля типу constant. Відмінність в тому, що тут показуване значення може бути змінене PHP кодом, тобто ви можете взяти значення звідки завгодно. У розділі значень ви повинні повернути рядок, наприклад: !example

en: PHP select list
uk: Перелік вибору PHP

en: This field type is similar to the select list field type. The difference is that you can build the option list with PHP. Be sure to return an array with 'key' => 'value'. IMPORTANT NOTE: if you want to make this field required, make sure that the first option has an <em>empty</em> key. This may be a space, but it can also be an empty string. Example: !example
uk: Цей тип поля є подібний до поля типу вибір з переліку (select list), але відрізняється тим, що дозволяє створювати варіанти вибору через PHP. Переконайтеся, що повертаєте масив  'key' => 'value'. ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ:  якщо ви хочете зробити це поле обов'язковим, переконайтеся, що перший елемент має  <em>порожній</em> ключ. Це може бути пробіл або порожній рядок. Зразок: !example

en: For more help, visit the <a href="@help-page">Extra Fields Pane help page</a>.
uk: Розширена допомога на сторінці <a href="@help-page">Сторінка довідки для Панелі додаткових полів.</a>.

en: Extra order information
uk: Додаткова інформація по замовленню

en: Extra delivery
uk: Додаткова доставка

en: Extra billing
uk: Додаткова оплата

en: !pane_title: !label, formatted
uk: !pane_title: !label, форматована

en: !pane_title: !label, raw
uk: !pane_title: !label, без обробки

en: Uncheck to hide the field on the checkout page. The field will still be added to the order, and will appear in the order confirmation as well. This setting only applies when the field type is %php or %constant.
uk: Зніміть прапорець щоб сховати поле на сторінці розрахунку замовлення. Це поле все ж буде додано до замовлення і з'явиться при підтвердженні замовлення. Ці налаштування спрацює коли тип поля є %php або %constant.

en: Order review page
uk: Сторінка перегляду замовлення

en: The page where the order is reviewed by a customer before the order is submitted.
uk: Сторінка, яку переглядає покупець перед затвердженням замовлення.

en: Order view page
uk: Сторінка огляду замовлення.

en: The page where the details of the order can be viewed after the order is submitted.
uk: Сторінка, що відображає деталі замовлення, може бути переглянута після затвердження замовлення.

en: Ubercart Extra Fields
uk: Додаткові поля Ubercart

en: %num field strings updated
uk: рядок поля типу %num оновлено

en: Add an address field
uk: Додати поле адреси

en: Add extra address fields.
uk: Додати додаткове поле адреси

en: Delete address field
uk: Стерти поле адреси

en: Modify address field
uk: Змінити поле адреси

en: Edit an address field.
uk: Редагувати поле адреси

en: Create and edit custom order fields.
uk: Створити і редагувати довільне поле замовлення

en: Add custom order field
uk: Додати довільне поле замовлення

en: Add custom order fields.
uk: Додати довільні поля замовлення.

en: Delete custom order field
uk: Стерти довільне поле замовлення

en: Delete a custom field.
uk: Стерти довільне поле.

en: Edit custom order field.
uk: Редагувати довільне поле замовлення.

en: Stored values belonging to orders or addresses.
uk: Збережені значення належать до замовлень або адрес.

en: Order id or address id
uk: Id замовлення або id адреси

en: Type of element: order or address
uk: Тип елемента: замовлення або адреса

en: ID of the field used in the uc_extra_fields table
uk: ID поля використовується в таблиці uc_extra_fields

en: The value filled in by the user
uk: Значення введене користувачем

en: Custom order fields are stored in this table.
uk: Довільне поле замовлення збережено в цій таблиці.

en: The defined pane type for this field to appear in. If you want more panes, one of the things you will have to do is add another pane type inside uc_extra_fields_pane.module.
uk: Визначений тип панелі для відображення цього поля. Якщо ви хочете мати більше панелей, ви повинні додати інший тип панелі всередині uc_extra_fields_pane.module.

en: The list position of this field on the pane selected for this field.
uk: Перелік позицій цього поля на панелі вибраних для цього поля.

en: The type of input to the field_value database field.
uk: Тип вводу для поля field_value бази даних.

en: A blob that can be used to store anything from php code, to constant values, to select values
uk: Blob, що може бути використаний для  збереження чого-небудь з PHP коду, для значення константи, для значення select.

en: ID of field used in uc_extra_fields table
uk: ID поля, використовується в таблиці uc_extra_fields

en: When checked, this value will be shown on my custom created invoice.
uk: Коли встановлено, це значення буде показане на моєму довільно створеному рахунку-фактурі.

en: Select the panes the field must get into
uk: Виберіть панель з якої поле повинно брати інформацію

en: Delivery pane
uk: Панель доставки

en: Billing pane
uk: Панель оплати

en: A constant value
uk: Значення константи

en: A string
uk: Рядок

en: Modify field: %name
uk: Змінити поле: %name

en: Database field name. It must contain only lower chars a-z, digits 0-9 and _. Max allowed length is !number characters. This is inclusive the prefix %prefix.
uk: Ім'я поля бази даних. Воно може складатися лише із літер a-z, цифр 0-9 та _. Найбільша допустима довжина є !number символів разом із префіксом %prefix.

en: Insert a description to tell customers how to fill this field. ONLY applies for select/textbox options
uk: Вставте опис того, як покупець повинен заповнити це поле. Стосується ТІЛЬКИ  списків вибору або текстового поля.

en: The listing position to display the order data on checkout/order panes.
uk: Перелік позицій що показують дані замовлення на панелях розрахунку/замовлення.

en: Extra Information pane
uk: Додаткова інформаційна панель

en: Let the user input the data in a textbox. If you want a default value, put it in "value" field below.
uk: Дозволити користувачу вводити дані в текстове поле. Якщо ви хочете визначити типове значення, вставте його в поле "значення" нижче.

en: Let the user select from a list of options (enter one <strong>safe_key|Some readable option</strong> per line).
uk: Дозволити користувачу вибирати з переліку опцій (введіть по одному на рядок <strong>safe_key|Some readable option</strong>)

en: Let the user select from a checkbox.
uk: Дозволити користувачу встановлення прапорців.

en: Show a admin defined constant value, insert the value in the "value" section.
uk: Показати адміністратору визначені значення констант, вставити значення в "value" розділ.

en: Set the value to the php code that returns a <code>STRING</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Встановити значення в код PHP, який повертає <code>STRING</code> (PHP-mode, тільки для експертів).

en: Let the user select from a list of options from php code returning a <code>ARRAY</code> of key => value pairs. ie- <code>return array('element1' => 'somevalue1','element2' => 'somevalue2')</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Дозволити користувачу вибір з переліку налаштувань із коду php, що повертає  <code>ARRAY</code> of key => value pairs. тобто- <code>return array('element1' => 'somevalue1','element2' => 'somevalue2')</code> (PHP-mode,тільки для експертів).

en: Check this item if the field is mandatory.
uk: Встановіть цей прапорець, якщо поле є обов'язковим.

en: Choose on which pages you want to display the field.
uk: Виберіть на якій сторінці ви хочете показати це поле.

en: Custom order field: you need to provide a label.
uk: Довільне поле замовлення: вам потрібно створити мітку.

en: Custom order field: you need to provide a field name.
uk: Довільне поле замовлення: вам потрібно заповнити ім'я поля.

en: Custom order field: you need to provide a weight value for this extra field.
uk: Довільне поле замовлення: вам потрібно встановити значення вагомості для цього додаткового поля.

en: Custom order field: you need to provide a pane-type for this extra field.
uk: Довільне поле замовлення: вам потрібно визначити тип панелі для цього додаткового поля.

en: Custom order field: you need to provide a way of processing the value for this field as either textbox, select, constant, or php.
uk: Довільне поле замовлення: вам потрібно визначити спосіб обробки значення для цього поля:  textbox, select, constant, або php.

en: Custom order field: you need to provide a value for this way of calculating the field value.
uk: Довільне поле замовлення: вам потрібно встановити значеннядля цього типу розразунку значення поля.

en: Custom order field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Довільне поле замовлення: імя поля %field_name помилкове. Це ім'я може містити лише маленькі латинські літери, цифри або символ підкреслювання.

en: Custom order field: the field name %field_name is too long. The name is limited to !number characters, including the 'ucxf_' prefix.
uk: Довільне поле замовлення: ім'я поля %field_name є занадто довгим. Ім'я обмежене довжиною !number знаків, включаючи префікс 'ucxf_'.

en: Custom order field: the field name %field_name already exists.
uk: Довільне поле замовлення: ім'я поля %field_name вже існує.

en: The PHP code is not entered between %php.
uk: Код PHP не вводиться між %php.

en: In this example the key of the first item is just a single space.
uk: В цьому прикладі ключем першого елементу є якраз одиночний пробіл.

en: In this example the key of the first item is an empty string.
uk: У цьому прикладі ключем першого елемента є порожній рядок.

en: The select field %field is marked as required, but there is no "empty" option in the list. Enter an empty option in the value section as in this example: !example
uk: Вибране поле %field позначене як обов'язкове, але в переліку немає можливості вибору "empty". Введіть додатково порожній варіант у значення розділу як у цьому прикладі: !example

en: Provided type in uc_extra_fields_pane_uc_checkout_pane_address() should be either 'delivery' or 'billing'.
uk: Тип, встановлений в uc_extra_fields_pane_uc_checkout_pane_address(), повинен бути або 'delivery' або 'billing'.

en: Additional order information
uk: Додаткова інформація про замовлення

en: Deleted option: @option
uk: Стертий додатковий параметр: @option

en: Extra info:
uk: Додаткова інформація:

en: Extra Fields Pane !fieldtype
uk: Додаткові поля панелі !fieldtype

en: Checked
uk: Перевірено
