Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
da: Mængde

en: Total
da: I alt

en: Product
da: Produkt

en: Update cart
da: Opdatér kurv

en: Unit Price
da: Enhedspris
