Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
de: Anzahl

en: Total
de: Gesamt

en: Product
de: Artikel

en: Update cart
de: Warenkorb aktualisieren

en: Unit Price
de: Preis pro Einheit
